Selçuk Ecza Grubu Genel Müdürlük

GENEL MÜDÜRLÜK

ŞUBELERİMİZ

Selçuk Ecza Grubu Genel Müdürlük

Adres : Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:37 34662 Nakkaştepe / İSTANBUL
Telefon : 0(216) 554 05 54
Faks : 0(216) 554 05 56

 

 

Selçuk Ecza Deposu İstanbul Şubesi, 1975 yılı başında Gayrettepe'de, Konya Merkez' den sonra ilk şube olarak faaliyete başlamış ve 12 yıl aynı yerde hizmet vermiştir. Ancak binanın gelişen depoculuğa elverişli olmaması ve iş hacminin sürekli olarak gelişmesi gibi nedenlerle kendi binasını yapma arayışı içine girmiş ve Altunizade'de başlattığı bina inşaatını kısa sürede bitirerek, 1987 yılında yeni binasına kavuşmuştur.
Bu binada hem depoculuk hizmetlerini hem de Genel Müdürlük hizmetlerini 2013 yılına kadar devam eden ve gelişimini hızla sürdüren Selçuk Ecza Deposu daha iyi hizmet verebilmek amacı ile Nakkaştepe’de yapımı tamamlanan akıllı bina teknolojisi ile  yapılmış olan yeni Genel Müdürlük binasına 2014 yılı Mart ayında taşınmıştır.
Bu yeni hizmet binası projesi Dünya Mimarlık Festivali’nde Birincilik ödülü kazanmıştır. Çalışanlar açısından çok yönlü olan bu bina, hizmet açısından da bir çok kolaylıklar sağlamaktadır.
Rahmetli kurucumuz saygıdeğer büyüğümüz Dr. Ahmet Keleşoğlu’nun bizler gösterdiği yoldan ve onun fikirlerini daha da geliştirerek kıymetli eczacılarımıza hizmete devam edecek olan Selçuk Ecza Depoları gelişmiş ülkelerin ulaşmış olduğu ilaç lojistik hizmetleri seviyesini geçmiş bulunmaktadır. Bu amaçla daha birçok yeni projeye adım atmaya devam edecektir.